English/العربیة
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
 
خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي پشتيبان و همراه سپاه پاسداران است
پيام دكتر طهرانچي به سرلشگر جعفري
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در پيامي به فرمانده كل سپاه پاسداران با تبريك فرا رسيدن روز پاسدار، تأكيد كرد: خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي همانند ساير آحاد ملت، پشتيبان و همراه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دكتر محمدمهدي طهرانچي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور پيامي خطاب به سردار سرلشگر پاسدار محمدعلي جعفري فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، بر پشتيباني دانشگاه آزاد اسلامي از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تأكيد كرد.

متن پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به شرح زير است:

سردار سرلشگر پاسدار جناب آقاي محمدعلي جعفري

فرمانده محترم كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

با اهداء سلام و تحيات

فرا رسيدن اعياد شعبانيه و سالروز ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و روز پاسدار را به جنابعالي، همه همكاران گرامي‌تان و مردم شريف ايران تبريك و تهنيت مي‌گويم.

"پاسدار" الگوي شيفتگي و دلدادگي مكتب عاشوراست، عاشقاني كه در دوران جنگ تحميلي، جوانمردانه از شرافت، استقلال و آزادي ايران اسلامي برابر زورگويان و دست‌نشاندگانشان دفاع كردند و امروز مايه افتخار مردمي هستند كه به عنوان سرمايه ملي و بازوي توانمند نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در جهت تحقق آرمان‌هاي رفيع انقلاب و منويات مقام معظم رهبري از هيچ اقدامي فروگذار نيستند.

باعث مسرت و شادماني است كه جهادگران پاسدار و بسيجيان مخلص هم در جبهه توسعه و آباداني كشور حضوري فعال و بي‌نظير دارند و هم در جبهه مبارزه با استكبارجهاني و تأمين امنيت پايدار تبديل به الگويي براي دولت‌ها و ملت‌هاي آزاده شده‌اند.

امروز جانفشاني مدافعان حرم و پايمردي سپاهيان اسلام براي مقابله با داعشيان تروريست در سوريه و عراق و موفقيت‏‌هاي به‌ دست‌ آمده بر كسي پوشيده نيست و اگر اين ايثارگري و رادمردي نبود، منطقه با مشكلات عديده و تهديدات گسترده‌‏تري مواجه بود كه ترسيم آن غيرممكن است.

موفقيت‌هاي چشمگير سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در شرايطي رقم خورد كه آمريكاي جنايتكار و جهانخوار در دوره رئيس‌جمهور بي‏‌تجربه اش خود را ملعبه رژيم صهيونيستي و فريب‌خوردگان در منطقه كرده و مي‌كوشد با وارونه نشان دادن حقايق موجود، افكارعمومي جهان را تحت تأثير قرار دهد.

ناديده گرفته شدن جنايت‌هاي رژيم صهيونيستي در سرزمين‌‏هاي اشغالي، حمايت‏‌هاي بي‏ دريغ از جنايتكاران آل‌سعود در يمن، حمايت از منافقين وطن‌فروش و تداوم اشغالگري و كشتار مردم بي‌دفاع در افغانستان و عراق نمونه‌هاي بارزي است كه دولت ملعون آمريكا، ريخته شدن خون مردم در خاورميانه را با دلارهاي دريافتي عوض كرده و خود را مدعي توسعه دموكراسي و حقوق بشر در دنياي امروز مي‌داند.

قرار دادن سپاهيان اسلام در زمره سازمان‏ هاي تروريستي از سوي دولت استكباري آمريكا نشانه ‏اي ديگر از عجز و ناتواني آن كشور برابر اراده و ايمان ملتي است كه بهاي استقلال و آزادي خود را مي‌‏پردازد و بي‌‏ترديد ايران اسلامي با وحدت و هدايت داهيانه رهبر فرزانه انقلاب از اين گردنه عبور خواهد كرد و انقلاب اسلامي به تأسي از فرهنگ عاشورا و پيروي از سيره امام حسين(ع) با صلابت به راه خود ادامه خواهد داد.

اينجانب به نمايندگي از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي اعلام مي‏ دارم كه همانند ساير آحاد ملت، پشتيبان و همراه سپاه‏ پاسداران انقلاب اسلامي هستيم و برابر اين گزافه‌‏گويي و زورگويي جنايتكاران عقب‏‌نشيني نخواهيم كرد؛ افتخار مي‏ كنيم كه با كار جهادي در زمينه علمي و پژوهشي، توطئه‌هاي شوم زورگويان را خنثي مي‏‌كنيم و اين وعده الهي است كه مي‌فرمايند «وَ مَكَرُوا وَ مَكَرَاللّه وَاللّه خَيْرُ الْماكِرينَ».

اميد دارم توفيق مستمر خدمت به مردم شريف ايران و نظام اسلامي را در سايه الطاف خداوند منان داشته باشيد، سلامت و كاميابي حضرتعالي را از پروردگار قادر متعال خواستارم.

محمدمهدي طهرانچي

دزفول ، کوی آزادگان ، بلوار دانشگاه ، صندوق پستی 313 تلفن 9- 42420601 - 061 نمابر 42420890 - 061
Email : info@iaud.ac.ir
Powered by DorsaPortal